Twój Architekt :: O firmie
Twój Architekt

Ile kosztuje projekt?

Każdemu zależy na cenie, która jest odpowiednia do rezultatów. Na pewno nie potrzebujemy kiepskiej usługi w niskiej cenie, ponieważ i tak nam nic nie przyniesie.

Dlatego chcielibyśmy zagwarantować Ci także dobrą cenę.
cena adaptacji
cena projektu

O firmie

Nasza Firma powstałą z pasji, wiedzy i doświadczenia. Misją naszej firmy jest sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów poprzez fachową, terminową i kompleksową realizację zleceń.

Ze względu na wielobranżowy charakter działalności biura projektowego posiadamy stałych współpracowników. Nasi partnerzy to osoby i firmy o długoletnim stażu w branży projektowo-budowlanej posiadający niezbędne uprawnienia do wykonywania reprezentowanych specjalności.

Zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę procesu projektowego, od analizy terenu przed decyzją jego kupna, poprzez koncepcję z wizualizacjami, aż po dokumentację projektu budowlanego przygotowaną do uzyskania pozwolenia na budowę. Pomagamy naszym klientom przejść przez długi biurokratyczny proces zatwierdzeń i uzgodnień. Inwestor jest na bieżąco informowany o postępie prac projektowych, wprowadzanych zmianach i ich wpływie na projekt.

Realizację budowy możecie Państwo prowadzić we współpracy z kierownikiem budowy, który współpracuje z naszym biurem, w trakcie realizacji konsultując nasze projekty.

mgr inż. architekt Anna Wolano

Biuro projektowe

Świdnica, ul. Armii Krajowej 7 (IIp.)
mail: biuro@twoj-architekt.pl
tel. 605 666 520

Dział sprzedaży i adaptacji projektów

mail: app@twoj-architekt.pl
tel. 535 865 758
 

kliknij na mapę dojazdu